GILDAN
Gildan

Americká značka Gildan se stala doslova fenoménem. Ze všech dostupných značek má definitivně největší možnost výběru barev a jejich odstínů (kolem 50ti). Velikosti tu lze najít od S do XXXXL. Pro většinu klientů je jasnou volbou. Nabízejí různé varianty pánských i dámských triček, mikin s kapucou nebo se zipem.

Gildan také produkuje širokou škálu produktů pro děti v mnoha barevných kombinacích.

Sol's
sols

Značka Sol's je vyšší třídou textilu, kdy zákazník nelpí až tolik na cenu. Lze vybírat z velmi kvalitních triček Sol's Imperial a to jak střihu dámského, tak střihu pánského, opět s velmi širokým záběrem barev.

Oblíbené jsou u klientů také mikiny Solś Snake z 80% bavlny a 20% polyesterem, které jsou moc příjemné jak pro koncového zákazníka, tak i pro tiskárnu. Potisk na tomto kvalitním materiálu vypadá opravdu skvěle. Firma také dispnuje dalšími produkty jako jsou košile s límečkem, polokošile, softshellové bundy, pracovní a sportovní oděvy.

KARIBAN
kariban

Premiová značka textilu Kariban je sice asi tou nejdražší možnou variantou, ale s kvalitou je spokojený každý ze zákazníků. Kromě široké nabídky triček, polokošil, tílek nebo mikin, nabízí také softshellové bundy a větrovky.

Pokud máte rozpočet, který netlačí na cenu, tak je Kariban jasná volba jak firemního potisku, tak pro start vlastní značky.

Fruit of the loom
FOTL

Nestárnoucí klasika v podobě Fruit of the loom je k dostání iu nás. Kvalitou materiálu tuto značku značně předskočil její konkurent Gildan.

Ovšem i Fruit of the loom stále nabízí střední proud reklamního textilu. Cenou se řadí tato značka k těm levnějším.

Adler
adler

Česká firma vyrábějící textil od roku 2000 a sídlící v Ústí nad Labem. Rychle rostoucí firma, která nabízí snad nejšírší záběr.

Trička s krátkým rukávem, trička s V střihem, mikiny jednoduché, mikiny s kapucou, mikiny se zipem, košile, polokošile, vaky na záda, tílka, dětská body.

Alex Fox
alexfox

Opět česká firma, od které odebíráme hlavně jejich BASIC trička s vynikajícím moderním FIT střihem. Velmi oblíbený textil s gramáží okolo 180 g/cm2 a to nejen u koncových zákazníků, ale i reklamních agentur.

Střih triček je jak pánský, tak dámský a obě pohlaví si přijdou opravdu na své.